WSPÓŁPRACA Blog kulinarny Testowanie przez gotowanie!, czyli ugotujiprzetestuj.blogspot.com działa od połowy maja 2014 roku. Zawiera on wyłącznie sprawdzone przepisy na pyszne dania - zarówno na słodko, jak i wytrawnie, do których dołączone są autorskie zdjęcia. W ciągu pierwszego miesiąca działania, blog wyświetlono 1000 razy. Blog posiada swój fan page na portalu społecznościowym Facebook. Obecnie blog odwiedzany jest przez nawet 19 000 osób miesięcznie!

Chętnie podejmę współpracę w zakresie szeroko rozumianej reklamy - promocji marki lub usług, testów produktów, recenzji produktów*, umieszczenia na blogu banera reklamowego, wpisy sponsorowane, konkursy... 
Jeśli macie Państwo pomysł na inny rodzaj współpracy, zachęcam do kontaktu ze mną. Jestem otwarta na wszelkie kulinarne pomysły!

Pozdrawiam,
Adrianna Szefer


* Zastrzegam sobie prawo do wyrażenia negatywnej opinii o testowanym produkcie. Głównym celem tego bloga jest polecanie sprawdzonych produktów najwyższej jakości.


kontakt: adrianna.szefer@gmail.com

Współpracuję z:


NAGRODY DLA BLOGA:Nagroda w konkursie Chorzowskie Smaki 2014 za Nagroda w konkursie na portalu dlaLejdis.pl za 
przepis na polędwiczki w miodzie pitnym.Nagroda w konkursie Festiwal Smaków organizowanym przez sklep internetowy Bazylia.pl za przepis na sernik z brzoskwiniami i bezową pianką.Nagroda w konkursie organizowanym przez Instytut dietetyki "Moc diety" na smaczny, niskokaloryczny deser za przepis na babeczki ze słonecznikiem i cynamonową polewą.
Nagroda w konkursie "Rudzkie Smaki".
Sernik z brzoskwiniami i bezową pianką został SMAKIEM LISTOPADA 2014.